Przełomowe tabletki pomagające schudnąć

tabletki

O suplementach na odchudzanie mówi się sporo, tym bardziej że niektóre z nich  wywołać mogą więcej szkód zdrowotnych niż pomogą w walce z nadwagą. Dlatego też w tym temacie należy być bardzo ostrożnym, szczególnie gdy tak wiele niezbadanych produktów odchudzających znaleźć można w internecie.

Rynek suplementów odchudzających jest ogromny, a co najgorsze nie jest prawidłowo kontrolowany. Dlatego też łatwo można paść ofiarą oszustwa, którego dopuszczają się sami producenci  leków. Najczęściej polega to na sprzedawaniu tabletek o składzie innym, niż ten wpisany na opakowanie tabletek. Dlatego też chcąc korzystać z dodatkowych środków wspomagających odchudzanie, warto konsultować to z lekarzem. Pojawiła  się dodatkowa nadzieja dla osób z otyłością, gdyż amerykańscy lekarze opracowali nowy lek na otyłość. Jest to Belviq, dzięki któremu można zmniejszyć wagę ciała o 5%. Tabletki te przeszły wiele testow i póki co są skuteczne. Ich rewolucyjne działanie polega na tym, że wywołują uczucie sytości o wiele szybciej. Warunek jest tylko jeden, bo należy spożywać znacznie mniejsze objętościowo posiłki. Lek ten dostępny jest tylko na  receptę i przepisywany jest pacjentom, którzy cierpią na otyłość lub mają problemy ze sporą nadwagą i znajdują się w grupie ryzyka wystąpienia cukrzycy typu II. Największą zaletą tego leku jest to, że w testach klinicznych okazał się ona być nie tylko skuteczny, ale  co najważniejsze bezpieczny dla organizmu. Lek ten daje spore nadzieje w obniżeniu ilości osób otyłych, których przybywa co roku. Otyłość staje się poważnym problemem na świecie, gdyż wywołuje ona spore schorzenia zdrowotne, na leczenie których wydawane są coraz większe środki. Aby poprawić standard życia osób otyłych oraz zmniejszyć wydatki przeznaczane na ochronę zdrowia u osób otyłych, stworzono ten lek. Lek ten otrzymywać będą pacjenci tylko na receptę i to też w określonych przypadkach. Kwalifikować do tego będzie wysokość BMI o wskaźniku znajdującym się pomiędzy 27 a 30 lub też niepokojąco wysoki cholesterol, nadciśnienie, ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II. Belviq, jak każdy lek wywołać może wystąpienie skutków ubocznych, którymi są: bóle głowy, zawroty, nudności lub zaparcia, ból pleców, czy też kaszel.

Pomimo dobrych opinii wśród osób stosujących  ten lek, jak również pozytywnych ocen placówek zajmujących się dopuszczaniem leków do sprzedaży na terenie USA, lek ten nie uzyskał jeszcze takiego pozwolenia na sprzedaż na terenie Europy. Trwają jeszcze kliniczne badania nad tym lekiem i miejmy nadzieję, że zakończą się one stosunkowo szybko, gdyż niesienie on ze sobą spore nadzieje w walce z otyłością.